Zabavni svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabavni svet

ZEZANCIJA ZAGARANTOVANA!REGUJ SE!
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bravo girl casopis

Ići dole 
+2
LittlePinkCat
!Sweet girl!
6 posters
AutorPoruka
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:27 pm

Plavuša koja je zavrtela mozak mnogim frajerima počela je karijeru kao model, a zatim je debitovala u filmu "Maska" uz Jima Carreya i vrtoglavom brzinom stigla na sam vrh holivudskog zvezdanog neba. Upoznaj bolje ovu preslatku, duhovitu i neverovatno spontanu curu koja je samo za tebe otvorila srce!
BG: Imala si gomilu preslatkih momaka za kojima sve žene uzdišu... Sigurno možeš da smuvaš bilo kojeg frajera! Kako to da si toliko dugo solo?

Cameron: Nemam dečka otprilike godinu dana i sjajno se osećam! Ovo je, zapravo, prvi put u poslednjih deset godina da sam stvarno solo i potpuno uživam u samoći! Mogla bih da budem u vezi da to hoću, ali još nisam završila ono što sam planirala da uradim. Ima vremena za momke (smeh).

BGl: Bila si u vezi sa nekima od najhot frajera na svetu, kao što su Leonardo Di Caprio, Matt Dillon, Robbie VVilliams... Bila si verena sa Jaredom Letom, a kasnije tri godine u vezisaJustinom Timberlakeom. U čemu je tvoja tajna?!

Cameron: (smeh) Pretpostavljam da vole to što u meni, pre svega, vide prijatelja. Čitavo detinjstvo provela sam sa dečacima, moguće je da od toga imam viška testosterona, jer sam pred frajerima krajnje opuštena i nije mi problem da podrignem ili uradim neku sličnu glupu stvar (smeh). Verovatno im je to OK. Ali, sa druge strane, imam mnogo pravih ženskih osobina. Stvarno umem da budem ženstvena. Valjda vole taj miks kod mene... BGl: Bila si u dugoj vezi sa Jaredom, a zatim ste se i verlll. Posle četiri godine šokirali ste javnost raskidom. Pričaše daje bio jako ljubomoran na tvoj uspeh i frajere oko tebe i da si ga zato ostavila...

Cameron: Te priče su obični t| & fc^ tračevi! Jared i ja smo se v^„ —' udaljili zbog posla. Posvetila * f sam se glumačkoj karijeri, a on je svu svoju energiju usmerio na bend i mu- ziku. Moji momci nemaju razloga ni za kakvu ljubomoru, pošto sam u vezi užasno posvećena i verna. Ne švrljam okolo, ne flertujem sa ^ drugima. U vezi uvek dajem sve, ćelu sebe. BG!: Teško ti je pao raskid sa Justinom... Da li si godinu dana solo zato što ne možeš dagapreboliš?

Cameron: Naravno da mi je bilo teško! Bili smo u ozbiljnoj vezi tri godine! Ali, nisam zato solo. Bilo je nekih pokušaja u međuvremenu, bilo je frajera... Ali ni sa jednim nije potrajalo. Jednostavno, trenutno mi prija to što sam sama. Odlučila sam da uradim neke bitne stvari u životu i za to mije bila potrebna samoća. Imala sam tešku godinu, ali sada sam OK. Osim toga, ne želim da ulećem u ve-Izu ako ne osećam da zaista vredi. Ljudi [danas olako shvataju i vezu i brak. Misle da je super venčati se samo zato što je lako razvesti se ako vide da ne funkcio-niše. Niko se ne trudi dovoljno! BGUDeluješrazočarano u ljubavimuškarce... Cameron: Nervira me činjenica što su svi muškarci stvarno isti! Zainteresovani su samo za "one" stvari i ne zanima ih da li si srećna ili tužna. Samo misle o svom poslu i obavezama i o tome kako će te odvući u krevet. Stalno čine da se ose-ćamo kao da smo njihove sexy igračke! Ali, nisam razočarana, volim momke, mnogo ih volim! Ma, luda sam za njima!

...
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:27 pm

On sjajno glumi, fenomenalno izgleda, odlično kuva, tečno govori španski... I totalno je svoj... Sasvim dovoljno da nas obori s nogu, kao što je i mnoge svoje sexy koleginice! Samo za tebe, BG! je proćaskala sa jednim od najhot frajera na svetu!

BG!: Tvoj plan nije bio da postaneš glumac. Kako si se, onda, obreo u ovom poslu?
Julian: Studirao sam pravo, ali me je to jako smaralo. Onda sam se prebacio na ekonomiju, ali nisam ni time želeo da se bavim u životu. Trebalo mi je nešto dinamičnije, pa sam se prijavio na kasting i dobio posao modela. Uradio sam reklamu za "Leviske", neko me je primetio i ponudio mi ulogu u jednoj seriji, pa u drugoj... I tako je počelo. Inače sam se pre toga bavio svim i svačim! Čak sam radio u cvećari i prodavao sladoled (smeh).
BG!: Tvoj otac je na visokoj političkoj poziciji u Australiji. Da li je to imalo nekog uticaja na tvoju karijeru i koliko ti je to pomoglo?
Julian: Svi su uvek mislili da preko veze dobijam dobre poslove! Kako me je to samo nerviralo! Užasan je osećaj da te gledaju samo kao lepo lice, dobrog tipa, i ne kontaju da, ipak, imaš neke kvalitete i talenat. Nikada nisam dobio posao samo zato što se prezivam McMahon!
BG!: Veliku popularnost postigao si zahvaljujući ulozi u seriji "Charmed", a sada te svi poistovećuju sa likom Christiana iz serije "Nip/Tuck". Koliko ti i Christian imate zajedničkog?
Julian: Svaka uloga ima u sebi nešto što mi inače nosimo u sebi. To i jeste glavna poenta! Ja zbog toga volim da glumim pomalo uvrnute, mračne likove, sa kojima publika saoseća i u njima pronalazi i neku nežniju stranu. Igrajući takve uloge, izbacujem iz sistema neke potisnute stvari. To je tako oslobađajuće! Christian je krajnje iskren i ne krije da je manipulator. On govori stvari koje svi ponekad želimo da kažemo, ali se nikada ne usudimo!
BG!: Šta misliš, zašto cure tako otkidaju na njega?
Julian: Christian živi po svojim pravilima, kako on želi, a ne kako se od njega očekuje. Pomalo je bezobrazan, ali dovoljno da ne postane odbojan. On je glavna uloga u seriji, a niko ne želi da vidi glavni lik kao potpunog skota! Zato se trudim da nađem način da ga predstavim publici i u lepom svetlu Vrlo je društven i druželjubiv, otvoren je ka ljudima, šarmantan i to ne fascinira samo žene, svi padaju na to!
BG!: Padaju i koleginice u realnom životu... Kad si snimao "Charmed" smuvao si se sa Shannen Doherty, a na snimanju "Nip/Tuck" postao si blizak sa Noaom Tishby...
Julian: (smeh) Pa, dešava se!
BG!: Da li je i trenutno aktuelna neka koleginica?
Julian: (smeh) Iskopali biste vi već to da je tako.
BG!: Kako provodiš slobodno vreme u pauzama između snimanja?
Julian: Obično imam oko mesec dana da se odmorim. To vreme obično posvetim kćerki Madison Elizabeth. Ponekad se vidim sa prijateljima iz Australije koji mi dođu u posetu. Osim toga, mislim da nema ničeg boljeg od kuvanja. Obožavam da provedem u kuhinji i po četiri-pet sati praveći neku finu klopu, usput pijuckajući vino. U tome baš uživam!
BG!: Da li ti je draža serija "Charmed" ili "Nip/Tuck"?
Julian: Teško pitanje. Ipak, "Charmed" ima značajno mesto u mom životu, kako privatnom, tako i profesionalnom. Nekako, kad pomislim na seriju, to je kao "vraćanje kući". Potpuno sam se saživeo sa ulogom i zbližio sa glumcima...
BG!: Ljudima se nije dopala tvoja izjava u jednom intervjuu da glumiš samo zbog novca...
Julian: Pa, šta je trebalo da kažem? Bio sam iskren. Nisam nikada planirao da se bavim glumom, ali upao sam u posao. Život nas često odvede na neku stranu na koju nismo baš planirali da idemo. Na kraju naučimo da volimo ono što imamo, jer je to jedini način da budemo srećni.
BG!: Snimao si sa glumicama za kojima mnogi frajeri uzdišu. Kako je bilo raditi sa, recimo, Jessicom Albom, Sandrom Bullock, Allysom Milano?
Julian: Sandra je neverovatna žena! Gledajući je na filmu, stekao sam utisak da je posebna. A kad sam je upoznao, shvatio sam da ona to zaista jeste. Pa i mnogo više od toga! Jessica je takođe posebna. Prelepa mlada žena i talentovana glumica... Bilo je divno raditi sa obe! Allysa je divna, lepa je i vrlo zgodna. Ali, nikada mi se, zapravo, nije dopadala, nije me privlačila. Snimali smo neke vrlo sexy scene, ali nije bilo "varnica" među nama (smeh).
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:28 pm

Svega sam postala svesna kad je pre 3-4 dana razredna Milica rekla: "Pa dobro, deco, jesu li vam se neke bube ušetale u glavu ili vam proleće radi o glavi?!" U razredu je, blago rečeno - haos. U mojoj glavi je haos, škola, Peđa, pismeni, Sara, Matea, kontrolni, Marko, Nikola, lektira, opet Peđa, Ana i njene kombinacije.


Naime, mi smo svi, nekako iznenada, popustili u školi, što u učenju, što u ponašanju, a toga niko nije bio svestan do naše sirote razredne koja je odlepila zbog nas.
Malo smo posle časa razglabali na ovu temu i stvarno skontali da nam čuka lupa na sve strane. Da su nam glave, svakom pojedinačno, na totalnom izletu.
Ja, lično, rastrgana sam na sto strana: Matea i Sara već danima, tačnije tri dana ne dolaze u školu, što je strašno, i ne, ne dolaze zbog učenja, tj. neučenja već...
Matea ne zna kako da raskine s Nenadom, s kojim je provela manje od dva sata. Čovek joj se nakon prvog izlaska nije dopao, pa sve je kao nešto pokušala, ali joj se ne da, pa ne da. Kaže da ju je smorio, ali nije bio dosadan. Bla, bla, bla...
E, kako to, keve ti, nije joj bio dosadan, ali je smorio?!
E, a Sara je malo dublje upala u haos, izašla je i sa Petrom i sa Markom, a izašla bi i sa Jovanom. Jovan nije problem, ali ova dvojica jesu jer, sasvim slučajno, saznali su da su na neki način izigrani, tj. saznali su da je ona izašla sa obojicom, obećala (obojici) da će se opet videti sa njima... Jovan je već danima zove, ali kako sad, jer to nije na dve stolice, to je na dvadeset i dve. Mislim, taman je raskinula sa onim zgubidanom, kome je ona sama taj nadimak dala, a saznala je da ova dvojica znaju jedan za drugoga, a Jovan je taaaako sladak, a ni ova dvojica nisu za baciti...
I tako unedogled. A što je najzabavnije obe hoće da im ja izgladim ovu zbrku koju su same zakuvale. Ma, ja bih, samo da znam kako...
Meni keva saznala za one dve slabije ocene (da, slabije ne mogu biti), u opasnoj sam kazni. OK, zaslužila sam, ali šoping je šoping, vredelo je rizikovati.
A moj me dragi ne zove, obećao, ali ne zove, mada, keva kaže da me niko nije tražio, a možda i jeste, možda mi i to spada u kaznu...
Za vikend - žurka kod Stefana, roditelji mu idu kod nekih prijatelja i ostavljaju svog sina jedinca samog. Ej, znaš kad bi to moji uradili - nikad!
Naravno, i ja sam pozvana, ali moji, aj' što neće stan da mi ostave na dva dana, već neće mene da ostave samu u njemu, vode me svukud k'o neku budalu.
Moram da kažem, a mislila sam da neću nikad, ali ne kaže se uzalud - nikad ne reci nikad - kanda će mi ovih dana knjige biti najbolje drugarice...

TvojaEmMilaEmDraga
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:29 pm

Glasanje-Ko je po tebi naj dasa,sa najsexy telom?

http://www.svet.co.yu/?state=17&QUICKPOLL_ID=198
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:34 pm

Neki komentar?
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
LittlePinkCat
Mega clan
Mega clan
LittlePinkCat


Ženski Broj poruka : 3012
Lokacija : Na ljetovanju sa Johnom Cenom xD
Datum upisa : 15.04.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimePet Maj 23, 2008 12:58 am

JESSE METCALFE
Nazad na vrh Ići dole
http://wwedivas.niceboard.net
step_up_girl
Mega clan
Mega clan
step_up_girl


Broj poruka : 3157
Godina : 30
Lokacija : Sa Cristianom Ronaldom swugdje
Datum upisa : 30.04.2008

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 11:53 am

~Fergalicious~ ::
JESSE METCALFE
Nazad na vrh Ići dole
Mizzy :-)
Clan
Clan
Mizzy :-)


Ženski Broj poruka : 177
Godina : 29
Lokacija : tamo gde je moj orli
Job/hobbies : pricanje telefonom
Datum upisa : 19.05.2008

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 4:46 pm

~Fergalicious~ ::
JESSE METCALFE
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 4:47 pm

Mizzy :-) ::
~Fergalicious~ ::
JESSE METCALFE
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Maj 28, 2008 5:55 pm

Bube su u glavi



Svega sam postala svesna kad je pre 3-4 dana razredna Milica rekla: "Pa dobro, deco, jesu li vam se neke bube ušetale u glavu ili vam proleće radi o glavi?!" U razredu je, blago rečeno - haos. U mojoj glavi je haos, škola, Peđa, pismeni, Sara, Matea, kontrolni, Marko, Nikola, lektira, opet Peđa, Ana i njene kombinacije.








Naime, mi smo svi, nekako iznenada, popustili u školi, što u učenju, što u ponašanju, a toga niko nije bio svestan do naše sirote razredne koja je odlepila zbog nas.
Malo smo posle časa razglabali na ovu temu i stvarno skontali da nam čuka lupa na sve strane. Da su nam glave, svakom pojedinačno, na totalnom izletu.
Ja, lično, rastrgana sam na sto strana: Matea i Sara već danima, tačnije tri dana ne dolaze u školu, što je strašno, i ne, ne dolaze zbog učenja, tj. neučenja već...
Matea ne zna kako da raskine s Nenadom, s kojim je provela manje od dva sata. Čovek joj se nakon prvog izlaska nije dopao, pa sve je kao nešto pokušala, ali joj se ne da, pa ne da. Kaže da ju je smorio, ali nije bio dosadan. Bla, bla, bla...
E, kako to, keve ti, nije joj bio dosadan, ali je smorio?!
E, a Sara je malo dublje upala u haos, izašla je i sa Petrom i sa Markom, a izašla bi i sa Jovanom. Jovan nije problem, ali ova dvojica jesu jer, sasvim slučajno, saznali su da su na neki način izigrani, tj. saznali su da je ona izašla sa obojicom, obećala (obojici) da će se opet videti sa njima... Jovan je već danima zove, ali kako sad, jer to nije na dve stolice, to je na dvadeset i dve. Mislim, taman je raskinula sa onim zgubidanom, kome je ona sama taj nadimak dala, a saznala je da ova dvojica znaju jedan za drugoga, a Jovan je taaaako sladak, a ni ova dvojica nisu za baciti...
I tako unedogled. A što je najzabavnije obe hoće da im ja izgladim ovu zbrku koju su same zakuvale. Ma, ja bih, samo da znam kako...
Meni keva saznala za one dve slabije ocene (da, slabije ne mogu biti), u opasnoj sam kazni. OK, zaslužila sam, ali šoping je šoping, vredelo je rizikovati.
A moj me dragi ne zove, obećao, ali ne zove, mada, keva kaže da me niko nije tražio, a možda i jeste, možda mi i to spada u kaznu...
Za vikend - žurka kod Stefana, roditelji mu idu kod nekih prijatelja i ostavljaju svog sina jedinca samog. Ej, znaš kad bi to moji uradili - nikad!
Naravno, i ja sam pozvana, ali moji, aj' što neće stan da mi ostave na dva dana, već neće mene da ostave samu u njemu, vode me svukud k'o neku budalu.
Moram da kažem, a mislila sam da neću nikad, ali ne kaže se uzalud - nikad ne reci nikad - kanda će mi ovih dana knjige biti najbolje drugarice...
TvojaEmMilaEmDraga


Poslednji izmenio ~**School Girl**~ dana Ned Jun 08, 2008 1:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 1:48 pm

Ljubav je odgovor na sva važna pitanja!










Već 24 godine pojavljuje se u filmovima, a njegov zamišljeni, misteriozni, pogled još uvek obara s nogu! Stajling rock zvezde izdvaja ga od drugih, a njegovi filmovi su nam na spisku omiljenih! Ahhh, taj Johnny...
BG!: Tvoj najnoviji film "Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street" prvi je mjuzikl u kojem zaista pevaš.
JOHNNY: (smeh) Da, i svi su bili šokirani kad sam pustio glas, jer su mislili da sam previše u rock fazonu da bih mogao ovo da izvedem. Osim toga, u svom prvom mjuziklu "Cry Baby" samo sam otvarao usta, a drugi su pevali za mene. Zato je ovaj film moj prvi pravi mjuzikl.
BG!: Da li si se posebno pripremao za ulogu, jesi li išao na časove pevanja?
JOHNNY: Da sam krenuo na časove, sada bih još uvek stajao ispred nekog klavira i vežbao! Jednostavno, zaključio sam da to nije rešenje, da moram da nađem svoj način. Kad sam završavao sa snimanjem "Pirates of the Caribbean", imao sam dva sata vožnje do kuće i na posao. Non-stop sam slušao muziku iz filma i pevao dok sam vozio.
BG!: Tvoj tinejdžerski san bio je da postaneš rock zvezda...
JOHNNY: Da, tačno! (smeh) Imao sam samo 15 godina i hteo sam da budem popularan. Napustio sam školu, skupio drugare iz kraja i napravili smo bend. Zvali smo se "The Kids". Bili smo prilično popularni! Kasnije smo promenili ime u "Six Gun Method" i planirali da snimimo album, ali se bend raspao. U međuvremenu sam upoznao Nicolasa Cagea koji mi je predložio da se prijavim na audiciju za jednu ulogu i tako sam upao u svet filma. Ali, u onom "čupavom" teen periodu, gitara mi je spasla život!
BG!: Da li se i dalje baviš muzikom?
JOHNNY: O, da! I verovatno nikad neću prestati. Pišem muziku za filmove, a uradio sam mnogo toga za poslednji Vanessin album - režirao sam jedan spot, uradio sam cover albuma, svirao gitaru u jednoj numeri...
BG!: Ti i Vanessa ste zajedno 11 godina i imate dvoje dece. Koja je tajna vaše duge, stabilne veze?
JOHNNY: Mi se neverovatno dobro razumemo i nikada ne pričamo ni o mom, ni o njenom poslu. Naš život je, u tom smislu, vrlo jednostavan. Mi smo najbolji prijatelji koji su zaljubljeni jedno u drugo!
...
CEO INTERVJU MOŽETE PROČITATI U NOVOM BROJU BRAVO GI


Poslednji izmenio ~**School Girl**~ dana Ned Jun 08, 2008 1:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 1:48 pm

ŠKOLA LJUBLJENJA - 1. čas

Umeš li da se ljubiš? Da bi tvoj odgovor na ovo pitanje glasio: "Pa, naravno!", osnovaćemo pravu školu ljubljenja! Dakle, naoštri usne i krećemo!

1.
Sa otvorenim ili zatvorenim očima? A šta sa nosom? A šta, kog vraga, treba da radim jezikom? Ovde ćeš sve to doznati - i to od pravih majstora ljubljenja! Snežana (16) i njen momak Filip (15) zajedno su već godinu dana i obožavaju strastvene poljupce jezikom. Pogledaj njih i uči kako se to radi!
2.
Priprema: Gledate jedno drugo "duboko" u oči, u stomaku osećate uzbuđenje... Čezneš za tim da se istopiš u dugom poljupcu sa tvojim dragim. Da bi poljubac bio nežan, prethodno bi vrhom jezika trebalo blago da ovlažiš svoje usne - naglasak na "blago". Preterano vlažne, mokre usne, nisu baš prijatne.
3.
Približavanje: Ništa nije zavodljivije od ljubljenja sa zatvorenim očima. Jer, ako ništa ne vidiš, više ćeš osećati. Jedno od vas, odnosno oboje, treba blago da nakrivite glavu udesno - inače će vam se nagnječiti nosevi i ugušićete se dok se ljubite. Kad nema nosa na putu, usne vam se lagano kreću jedna prema drugoj. Blago otvorite usta.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
*$*La Choky*$*
Super clan
Super clan
*$*La Choky*$*


Ženski Broj poruka : 439
Godina : 31
Lokacija : con Ucker en mi corazon parasiempre
Datum upisa : 26.04.2008

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 2:50 pm

e kako me nervira to kao skola ljubljenja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uckersito-precioso.4umer.net
*The best damn thing*
Clan
Clan
*The best damn thing*


Ženski Broj poruka : 125
Godina : 28
Lokacija : sa avril na *The best damn koncertu*
Job/hobbies : DANCE
Datum upisa : 30.06.2008

Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 10:54 am

sto........ja sam upotrebila par saveta i bilo super!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bravo  girl  casopis Empty
PočaljiNaslov: Re: Bravo girl casopis   Bravo  girl  casopis Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bravo girl casopis
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bravo casopis
» Casopis Svet

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabavni svet :: Sve :: Casopisi-
Skoči na: