Zabavni svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabavni svet

ZEZANCIJA ZAGARANTOVANA!REGUJ SE!
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ana je KRALJICA!

Ići dole 
+3
Mizzy :-)
step_up_girl
!Sweet girl!
7 posters
AutorPoruka
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Ana  je  KRALJICA! Empty
PočaljiNaslov: Ana je KRALJICA!   Ana  je  KRALJICA! Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 1:37 pm

KRUNISANA


Ana Ivanović osvojila prvu grend slem titulu pobedivši Safinu u finalu Rolan Garosa


Ana  je  KRALJICA! Thumb_MS-21166651


Prvo mesto na WTA listi Ana Ivanović je juče krunisala osvajanjem Rolan Garosa! Srpska teniserka je u svom trećem grend slem finalu savladala Dinaru Safinu sa 6:4, 6:3, i za to dobila milion evra. Iako je Ruskinja startovala sa puno samopouzdanja, i dalje će ostati samo mlađa sestra Marata Safina, jer Ana joj, pre svega odličnim servisom, nije dozvolila da se previše razmahne.
U prvom setu Ana je očas posla došla do vođstva od 4:1 i 40:30 na svoj servis. U trenutku kada je imala gem loptu za 5:1, osetila je pritisak, izgubila sigurnost u desnoj ruci, što je Safina iskoristila, napravila svoj prvi brejk, a potom vezala još dva gema do izjednačenja - 4:4. Ipak, Ana je tada povratila mirnoću i dobila dva naredna gema, te povela sa 1:0. Ivanovićeva je na startu napravila brejk, povela sa 2:0, i tada odlučila da prepusti inicijativu rivalki, koja je sve češće tražila priliku da se odmori. Branila se Ana, što nije njen stil, ali je uspevala da održi prednost brejka do rezultata 5:3, kada je sav pritisak ovog sveta pao na pleća temperamentne Safine. Poslednji gem Srpkinja je dobila bez izgubljenog poena.
Kada u ponedeljak bude objavljena WTA lista, Ana Ivanović će biti na čelu sa 4.222 poena, iza nje biće Marija Šarapova sa 3.806 i Jelena Janković sa 3.755 poena. Ona će biti tek 17. igračica na prvom mestu od kada je ustanovljena WTA lista, a druga koju je imala ova zemlja. Pod „naše“ računamo i vojvođansku Mađaricu Moniku Seleš, koja je i pod zastavom Jugoslavije bila na krovu sveta. Ako je tada i bilo dileme, sada je nema: Beograđanka Ana Ivanović je prva teniserka sveta. Sa 20 godina i sedam meseci, ona je postala sedma najmlađa igračica na čelu WTA liste

PLAKALA UZ HIMNU
Nakon što je osvojila pobednički poen, Ana Ivanović je odmah pogledala u svoj boks i, pošto njeni najbliži nisu mogli da se spuste do terena, ona se popela na stolicu, a zatim preko predsedničke lože došla do svoje porodice. Najpre je zagrlila brata Miloša, a onda je primila čestitke od roditelja. Mama Dragana je, kao i Ana, jedva suzdržavala suze. Teniserka je sve vreme spuštala kačket i brisala suze sa očiju. Čak i dok je u njenu čast intonirana himna „Bože pravde“, na Aninom licu su se smenjivali osmeh i suze.
- Kada sam kao dete išla biciklom na treninge, sanjala sam o ovome. Ovo je izuzetno - rekla je Ana Ivanović
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
step_up_girl
Mega clan
Mega clan
step_up_girl


Broj poruka : 3157
Godina : 30
Lokacija : Sa Cristianom Ronaldom swugdje
Datum upisa : 30.04.2008

Ana  je  KRALJICA! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana je KRALJICA!   Ana  je  KRALJICA! Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 2:13 pm

komentar je suvishan...
ana wolim te
Nazad na vrh Ići dole
Mizzy :-)
Clan
Clan
Mizzy :-)


Ženski Broj poruka : 177
Godina : 29
Lokacija : tamo gde je moj orli
Job/hobbies : pricanje telefonom
Datum upisa : 19.05.2008

Ana  je  KRALJICA! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana je KRALJICA!   Ana  je  KRALJICA! Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 2:19 pm

bravo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
LittlePinkCat
Mega clan
Mega clan
LittlePinkCat


Ženski Broj poruka : 3012
Lokacija : Na ljetovanju sa Johnom Cenom xD
Datum upisa : 15.04.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Ana  je  KRALJICA! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana je KRALJICA!   Ana  je  KRALJICA! Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 3:43 pm

Ana je najbolja od najboljih..... I mislim da je Jelena odnijela titulu prve teniserke ne bi je dugo zadrzala jer je ana BEST FOREVER!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://wwedivas.niceboard.net
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Ana  je  KRALJICA! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana je KRALJICA!   Ana  je  KRALJICA! Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 3:52 pm

LittlePinkCat ::
Ana je najbolja od najboljih..... I mislim da je Jelena odnijela titulu prve teniserke ne bi je dugo zadrzala jer je ana BEST FOREVER!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
Shizzy*
Pocetnik
Pocetnik
Shizzy*


Ženski Broj poruka : 36
Godina : 29
Lokacija : MEDAK III
Datum upisa : 24.05.2008

Ana  je  KRALJICA! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana je KRALJICA!   Ana  je  KRALJICA! Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 5:08 pm

meni je ana mnoogo bolja od jelene i drago mi je sto je prvakinja!!!! bubnjar
Nazad na vrh Ići dole
http://www.blablabla.hotgoo.net
*$*La Choky*$*
Super clan
Super clan
*$*La Choky*$*


Ženski Broj poruka : 439
Godina : 31
Lokacija : con Ucker en mi corazon parasiempre
Datum upisa : 26.04.2008

Ana  je  KRALJICA! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana je KRALJICA!   Ana  je  KRALJICA! Icon_minitimeSre Jul 09, 2008 2:43 pm

i ja je isto mnogo vise volim nego jelenu!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.uckersito-precioso.4umer.net
*The best damn thing*
Clan
Clan
*The best damn thing*


Ženski Broj poruka : 125
Godina : 28
Lokacija : sa avril na *The best damn koncertu*
Job/hobbies : DANCE
Datum upisa : 30.06.2008

Ana  je  KRALJICA! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana je KRALJICA!   Ana  je  KRALJICA! Icon_minitimeSre Jul 16, 2008 10:45 am

jelena je krava............ pardon-ali jeste....

ana-4ever ,.......volim je kao teniserku!@!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ana  je  KRALJICA! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ana je KRALJICA!   Ana  je  KRALJICA! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ana je KRALJICA!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabavni svet :: Sve :: Svet-
Skoči na: