Zabavni svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabavni svet

ZEZANCIJA ZAGARANTOVANA!REGUJ SE!
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Angelina Jolie u drugom delu "Sin City'

Ići dole 
AutorPoruka
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Angelina  Jolie  u  drugom  delu  "Sin  City' Empty
PočaljiNaslov: Angelina Jolie u drugom delu "Sin City'   Angelina  Jolie  u  drugom  delu  "Sin  City' Icon_minitimePon Mar 10, 2008 1:05 pm

Angelina Jolie u ulozi Ave u "Sin City 2"?
Početkom ove godine bilo je izjava da su Robert Rodriguez i Frank Miller zainteresovani za Angelinu Jolie u glavnoj ulozi nastavka filma Sin City. Međutim, Angelina je u to vreme bila trudna, što bi moralo da odloži produkciju i Rodriguez je umesto toga počeo da snima Grindhouse sa Quentin-om Tarantino-m.

Na pitanje da li je još uvek u planu da glumi Avu u dugoočekivanom nastavku, Angelina je odgovorila: "Pričali smo o tome i pročitala sam strip. Mislim da se film trenutno ne snima. Kada bude krenula realizacija, sigurna sam da ćemo ponovo pričati o tome."

"Bilo je zabavno, jer je ideja naišla dok sam bila u drugom stanju", dodala je ona. "Glumila sam Clover [u The Good Shepherd], depresivnu i tihu, i osećala sam se veoma majčinski. A ideja o sexy, nasilnoj i bučnoj heroini... Mislila sam da bi je bilo dobro odglumiti posle porođaja."

Zvuči kao da su Rodriguez i Miller na dobrom putu da dobiju svoju Avu. Početak produkcije filma Sin City 2 još uvek nije najavljen.
U grafičkoj noveli, Ava Lord je dama za koju se ubija. Ona je bivša ljubavnica Dwight-a McCarthy-ja (Clive Owen) koja manipuliše muškarcima pomoću svog dobrog izgleda i površne nevinosti.
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
 
Angelina Jolie u drugom delu "Sin City'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Angelina Jolie ceka blizance
» I... i... iiiiii "am" COMING!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabavni svet :: Sve :: Svet-
Skoči na: