Zabavni svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabavni svet

ZEZANCIJA ZAGARANTOVANA!REGUJ SE!
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sastavi.............zadaci.......resenja....

Ići dole 
+3
jekaaa
milichica_s
!Sweet girl!
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
milichica_s
Fan foruma
Fan foruma
milichica_s


Ženski Broj poruka : 590
Godina : 31
Datum upisa : 10.03.2008

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimePet Maj 09, 2008 10:43 pm

ajde pokušaj plz...piši isto što bi pisala da se vi sad rastajete...
Nazad na vrh Ići dole
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimePet Maj 09, 2008 11:01 pm

evo,nije nesto,ali.....

NA KRAJU STAZE DUGE OSAM GODINA
Nakon osam dugih godina svemu je kraj….nema vise skolske klupe,nema vise strogih nastavnika,nema vise mojih drugova….UZIVALA SAM U SVIM SALAMA,U SVIM SVADJAMA….SECAM SE SVIH PROLIVENIH SUZA ZBOG OCENA,ALI MISLIM DA SADA CE SVE TO OSTATI SAMO USPOMENA NA SKOLU,SKOLSKE PROBLEMA…..ONO STO CE OSTAVITI NAJVECI TRAG U MOm SRCU JESU MOJI PRIJATELJI KOJE SAM STEKLA ZA OVO VREME….bilo je svadja,bilo je ogovaranja,ali ipak trebam se secati samo dobrih stvari….prijatelji za ceo zivot se sticu ipak u djackom dobu,u ovom dobu koje sam ja prosla…..na kraju staze duge osam godina ostaju mi samo nadanja,da cu uvek moci da racunam na svoje prijatelje,ostaju mi secanja…
Moje srce ce uvek biti u ovoj skoli,gde sam naucila prva slova,gde sam provela svoje najgore I najbolje dane……..
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
milichica_s
Fan foruma
Fan foruma
milichica_s


Ženski Broj poruka : 590
Godina : 31
Datum upisa : 10.03.2008

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimePet Maj 09, 2008 11:10 pm

tnx...super je, samo je ovo mnogo kratko...može nako da doda josh nesto...plz
Nazad na vrh Ići dole
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 10:34 am

ok.......mrzelo me je vise da pisem,neka neko nesto doda
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
milichica_s
Fan foruma
Fan foruma
milichica_s


Ženski Broj poruka : 590
Godina : 31
Datum upisa : 10.03.2008

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 11:03 am

pa zar niko neće da mi pomogne???
Nazad na vrh Ići dole
LittlePinkCat
Mega clan
Mega clan
LittlePinkCat


Ženski Broj poruka : 3012
Lokacija : Na ljetovanju sa Johnom Cenom xD
Datum upisa : 15.04.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 5:31 pm

Za kad traba sastav????
Nazad na vrh Ići dole
http://wwedivas.niceboard.net
milichica_s
Fan foruma
Fan foruma
milichica_s


Ženski Broj poruka : 590
Godina : 31
Datum upisa : 10.03.2008

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 14, 2008 8:05 pm

za petak, promenila ja, molim vas pomozite...
Nazad na vrh Ići dole
LittlePinkCat
Mega clan
Mega clan
LittlePinkCat


Ženski Broj poruka : 3012
Lokacija : Na ljetovanju sa Johnom Cenom xD
Datum upisa : 15.04.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 12:10 am

-Na kraju staze duge osam godina-

-Godine prolaze i sve odjednom dobija novi smisao. Sve se menja. Ljudi dolaze i prolaze. Vec osam godina sam ovde, u ovoj skoli, sa ovim drustvom i kada pogledam iza sebe zadovoljna sam sto sam deo ove generacije.
-Sada je vreme da se rastanemo, da svako krene svojim putem. Posle svega sto smo prosli sada moramo da se rastanemo... Tesko mi je zbog toga... Mnogi iz razreda mi zaista znace i volela bih da sa njima nastavim i da se druzim u srednjoj skoli. Nas 28 [lupila sam broj a ti napisi koliko vas je] smo svih ovih godina bili jedni uz druge... fantasticno je to sto smo toliko razliciti marsirali istim korakom u nepoznato... Cesto smo lutali, gubili se, smejali se, plakali, ali sve smo to radili zajedno i zbog toga mi nije zao nijednog provedenog trenutka ovde, u ovoj skoli...
-Nikada necu zaboraviti svoje nastavnike koji su nam cesto pomagali a isto toliko su nam ulivali strah u kosti kako bismo radili vise i kako bismo bili sto bolji... Uvijek cu se secati bisera sa casova, prolivenih suza zbog ocena, druzenja, ogovaranja, prvih ljubbavi i simpatija, dana kada sam prvi put zakoracila u ovu skolu.. Sjecam se kroz maglu da sam usla sa mamom, bila sam zbunjena i nisam znala gde sam kao ni vecina dece koja su me zbunjeno gledala.
-Iako je ove godine kraj, iako se ove godine rastajemo, iako ove godine napustam ovu skolu, moje srce i moja sjecanja ce uvek biti u njoj, tamo gde sam naucila prva slova, gde sam se prvi put zaljubila i sto je najvaznije - tamo gde sam stekla prave prijatelje koji ce zauvek biti u mom secanju...

JA sam se potrudila [naletila mi je inspiracija]... Ne znam da li se tebi svidja... Ali pokusala sam...
Nazad na vrh Ići dole
http://wwedivas.niceboard.net
milichica_s
Fan foruma
Fan foruma
milichica_s


Ženski Broj poruka : 590
Godina : 31
Datum upisa : 10.03.2008

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 1:56 am

jao hvala ti, super je, baš mi se svidja i stvarno nas ima 28 u odeljenju...
Nazad na vrh Ići dole
LittlePinkCat
Mega clan
Mega clan
LittlePinkCat


Ženski Broj poruka : 3012
Lokacija : Na ljetovanju sa Johnom Cenom xD
Datum upisa : 15.04.2008

Character sheet
buble trouble: 3

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 3:02 pm

Nema na cemu.... Hvala :p
Kako pogodih.... xD
Nazad na vrh Ići dole
http://wwedivas.niceboard.net
!Sweet girl!
Admin
Admin
!Sweet girl!


Ženski Broj poruka : 3260
Godina : 29
Lokacija : I fly....over the rainbow....so high
Datum upisa : 09.03.2008

Character sheet
buble trouble: 15

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 2:43 pm

treba mi sastav ,,POSMATRAM SUNCE,, za ponedeljak
Nazad na vrh Ići dole
https://zabavnisvet.forumsr.com
miss
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 1
Godina : 27
Datum upisa : 16.05.2009

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 11:32 pm

caooos!
radili smo lektiru robinson kruso, pa bi mi trebao sastav na temu

ROBINSON U ROPSTVU KOD GUSARA I BEKSTVO SA KSURIJE

do ponedeljka!!!
Nazad na vrh Ići dole
isabella tea
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 1
Godina : 28
Datum upisa : 22.03.2010

Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: pleaseeeeeeeeeeee hitno!!Odmah!!!!!!aaaa umrecu :(   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 10:24 pm

Eeee treba mi pomoc!!Molim vas sastav na temu ''Moj plavi cuperak''
Ako treba mala pomoc to je na foru kao moja simpa..a ja nemam simpatiju i ne znam kako da pocnem I NE ZNAM STA DA RADIM!!!!!!!AAAA!!! BILA BI VAM STVARNO ZAHVALNA AKO MOZETE TO DA URADITE TO 23:00 <3 <3 Hvala unapreeed!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 crying serbia
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sastavi.............zadaci.......resenja....   Sastavi.............zadaci.......resenja.... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sastavi.............zadaci.......resenja....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Domaci zadaci............

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zabavni svet :: Sve :: Skola-
Skoči na: